دلایل اعتماد مشتریان به وب متاع

SSL مخفف Secure Sockets Layer است، پروتکل SSL یک تکنولوژی استاندارد به منظور رمزگذاری اطلاعات بین مرورگر شما و سرور وب سایت مورد نظر می باشد وب سایتهایی که از این پروتکل استفاده می کنند به راحتی از طریق آدرسی که با https شروع می شود و ارتباطی امن در هنگام رد و بدل نمودن اطلاعات ایجاد می نماید قابل تشخیص هستند.

"ssl-greenbar"
SSL

فروشگاه اینترنتی وب متاع در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسایی شده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد. این به معنی آن است که اطلاعات کاملی از فروشگاه و مکان فعالیت آن توسط این مرکز دریافت شده و مورد تایید قرار گرفته است. نماد اعتماد فروشگاه، در قسمت پایین سایت، سمت چپ، قرار دارد.

"نماد اعتماد"
نماد اعتماد

سایت هایی در این سامانه به تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می رسند که مطالب مغایر با واقع و کذب ثبت نکرده باشند و همچنین اطلاعات شخصی صاحب امتیاز سایت (اطلاعات شخصی از جمله نشانی، شماره تلفن، کد ملی و…) در اختیار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار دارد. بنابراین سایت های متخلف به سرعت شناسایی و باتوجه به نوع تخلف با آنها برخورد می گردد.

"ساماندهی"
ساماندهی

شما مشتری گرامی پس از ثبت سفارش بصورت مستقیم به صفحه پرداخت بانک ملت وارد و پس از پرداخت وجه بصورت اتوماتیک به سایت ما بازگشته و میتوانید خرید خود را پیگیری نمایید.

"بانک ملت"
بانک ملت